STILLASGRUPPEN AS - tar ditt prosjekt til nye høyder HMS STILLASGRUPPEN AS REFERANSER STILLASGRUPPEN AS OM STILLASGRUPPEN AS KONTAKT STILLASGRUPPEN AS STILLASGRUPPEN AS
STILLASGRUPPEN - tar ditt prosjekt til nye høyder
HABITAT
UTLEIE PROSJEKT
UTLEIE PRIVAT
SALG STILLAS
KURS
PERSONAL/JOBB
SERTIFIKATER
 
KONTAKTINFORMASJON STILLASGRUPPEN AS

Besøksadresse:
STILLASGRUPPEN AS
Bleikmyrveien 8
4276 Vedavågen

Postadresse:
STILLASGRUPPEN AS
Pb 123
4295 Vedavågen

Sentralbord: + 47 52 84 64 00

Fax: + 47 52 84 64 01


Vis større kart

ADMINISTRASJON:

UTLEIE PROSJEKT:
BRIAN SJØEN Daglig leder STILLASGRUPPEN

Brian Sjøen
Daglig leder

Tlf. + 47 40 40 43 40

brian@stillasgruppen.com

ØKONOMI:
KRISTIAN TORVESTAD Kvalitet og HMS leder STILLASGRUPPEN

Kristian Torvestad
Økonomileder

Tlf. + 47 91 80 55 54

kristian@stillasgruppen.com
KVALITET OG HMS:

Kåre Hatløy
Leder Personal-HMS-Kvalitet

Tlf. + 47 48 23 93 68

kaare@stillasgruppen.com

REGNSKAP:

Anita S. Kristoffersen
Regnskap

Tlf. + 47 95 09 63 97

anitask@stillasgruppen.com

LØNN/FAKTURERING:

Laila Øygarden
Lønn & Fakturering

Tlf. + 47 48 89 89 43

laila.oygarden@
stillasgruppen.com 

 

STILLASTJENESTER AS:

UTLEIE PROSJEKT:
BRIAN SJØEN Daglig leder STILLASGRUPPEN

Brian Sjøen
Daglig leder

Tlf. + 47 40 40 43 40

brian@stillasgruppen.com

KURS:
Stian Larsen Opplæringsansvarlig

Stian Larsen
Opplæringsansvarlig

Tlf. + 47 40 40 43 43

stian@stillasgruppen.com
UTLEIE PROSJEKT:
Paul Inge Stange Avdelingsleder STILLASGRUPPEN

Paul Inge Stange
Avdelingsleder

Tlf. + 47 40 40 43 42

paul.inge@stillasgruppen.com


UTLEIE PROSJEKT:


Steven Weltzien
Salg & Utleie

Tlf. + 47 93 82 28 65

steven@stillasgruppen.com


LAGERANSVARLIG:


Bjarne Odland
Lageransvarlig

Tlf. + 47 954 87 716

bjarne@stillasgruppen.com


 

STILLASGRUPPEN PRODUKSJON AS SALG:

SALG ALUSAFE STILLAS:
Per Kristian Øgård Salgskonsulent STILLASGRUPPEN

Per Kristian Øgård
Salgsleder

Tlf. + 47 40 40 43 47

pk@stillasgruppen.com
SALG ALUSAFE STILLAS:


Steven Weltzien
Salg & Utleie

Tlf. + 47 93 82 28 65

steven@stillasgruppen.com


 

ALUSAFE PRODUKSJON:
GUDMUND GRINDHAUG Produksjonsleder STILLASGRUPPEN

Gudmund Grindhaug
Produksjonsleder

Tlf. + 47 40 40 43 41

gudmund@stillasgruppen.com
   

 


 
ALUSAFE STILLAS